Trauma Real Entre Dulce Y Poncho
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trauma Real Entre Dulce Y Poncho

trendy-Trauma real
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 prava ljubav...

Go down 
АуторПорука
Danijela Vondy Girl




Female
Број порука : 1
Age : 32
Локација : Uckerovo srce.....:)
Job/hobbies : .....
Humor : xeeeexeee
Registration date : 14.03.2009

prava ljubav... Empty
ПорукаНаслов: prava ljubav...   prava ljubav... EmptySat Mar 14, 2009 4:33 pm

Ovu novelu pise moja najdrugarica meni se svidela.....

PRAVA LJUBAV

GLAVNE ULOGE
DULCE MARIA kao Dulce Maria Dul(19god)-upisala akademiju dramskih umetnosti cerka bogatih roditelja
Christopher Uckermann kao Ucker(20god)-siromasan decko koji ima san da postene poznati fubbaler
OSTALE ULOGE:
Alfonso Hererra kao POncho(Dulsin decko)
Anahi kao Any(Dulsina sestra)
Christian Chavez kao Pollito(Dulsin najbolji drug)
Maite Peroni kao May (najbolja drugarica od Any)


Alma-Dulsina naj drugarica
MARKOS -Brat od Dul i Ani inace Decko od May
KARLA-majka od Markosa,Dul i Ani
SEBASTIAN espinoza-otac od Markosa,Dul i Ani
Bralio-Verenik od Any
MARTA-uckerova Majka
FLORENSIJA-PAOLA-UCKEROVA RODJENA SETRA I Dulsina DRUGARICA SA FAX-A
FRANKO-veoma poznat glumac i prof.na fak Dram umetnosti
KRISTIAN-NAJBOLJI DRUG UCKERA
Uckerova devojka

1.EPIZODA

-MEXICO



OBALA MORA..

.

Dul i Poncho setaju zagrljeni...



Dul:Divno mi je sa tobom ljubavi....(pogleda ga,pa ga jos snaznije zagrli)...svaki dan mi je ispunjen specom i ljubavi od kada smo zajedno...ne mogu da verum da je vec godinu dana....

Poncho(smesi se):Da...svaki tren proveden sa tom je nesto najlepse sto mi se desio u zovotu,ovih godinu dana kao da sam ziveo san...volim te ljubavi....

Dul:Volim i ja tebe najvise na svetu...(ljube se) ♥️♥️

Nastavljaju da setaju obalom...Poncho uziima neko drvence i pise na pesku „DUL,Volim te“....Dul trci mu u zagrljaj ljubi ga....a on je uzima u narucje i nosi ka moru....





FUDBALSKI TEREN u meksickom predgradju



Ucker i Kristijan sa ortacima igraju fudbala



Kristijan dodaje Uckeru loptu i ovaj daje go...Uckerov tim pobedjuje...

Kristijan: Sjajan si Ucker...svakim danom igras sve bolje...na ovoj utakmici u subotu moras pokazati sve sto zna,jer dolaze ovi iz „Intera“(inter je jedan od prvoligaskih klubova u Mexicu)...karijera je pred tobom

Ucker(sa osmehom):Hvala,brate valjda ce i Bog mene jednom pogledati...

Kristijan: Ti sjajno igras nema sanse da te ne zapaze...samo nemoj da se opteretis time..igraj hladne glave...

Ucker: heh...pa valjda ce sve biti kako treba...to je moj decacki san da zaigram u nekom vecem klubu..

Kristijan(tapse ga po ramenu): Ma sve ce biti kako treba videces...eee evo ti devojke...

Ucker: hmm idem ja...duznost zove..hehe..

Kristijan: Ma kakav duznos nisi jos ozenjen...

Ucker: ma vidis da me kontrolise kao da jesam...Cao,vidimo se u subotu.... (nasmeja se Ucker i pridje Florensiji...poljubije...

Ucker i Florencija obose zagrljeni...





ALMIN STAN



Polito: Nadam se da sad....razumeš.....izviuni...

Alma: razumem...mada nema šata da mi se izvinjavaš srce ne bira.....

Polito: U pravu si....(grli je),ja i ti ćemo nadam se ostati prijatelji...

Alma:naravno....

Polito: nećeš reći Du?

Alma: ako ti ne želiš neću???

Polito: Sjajna si...



TRZNI CENTAR



Ani i May u sopingu.....

Razgledaju skupocene haljine:

May: Hm...zar nije divna??

Any:Savrsena je....

May: Moram da je probam....

(may se presvukla)

May: I kao mi stoji??(zadovoljno se vrt ispred ogledala)

Any: Savrseno draga...ma koja haljna ne stoji tvom prelepom telu...

May: joj divna si.. (ljubi je)...(i kaze prodavacici)-uzecu i ovu...

Any i May izlaze iz radnje sa rumama prepunih kesa...(sa osmehom na usnama kao da su zavrsile neki veliki posao

Any: Draga..mogle smo do obliznjeg kafica na jednu trac partiju...hm..ima svasta da ti pricam??

May: Hajmo...(blago se nasmeja)



OBALA MORA...



Kraj mora Dul i Poncho i dalje uzivaju u svojoj ljubavi....

Sede i posmatraju zalazak sunca...

Poncho: Kako je divno gledati zalazak sunca,zar ne ljubavi???

Dul: ma nije divo nego je bozanstveno kada gledas zalazak sunca u tvom narucju....

Poncho:Ludice moja...nemos pojma koliko te volim...uf sata da mogu zaustavio bih vreme i celu vecnost proveo u tvom zagrlju...volim te (ljube se,stastveno)...

Poncho: Znam sta bih upotpulilo ovaj divan dan...

Dul(sa osmehom): Sta ljubavi??

Poncho: Pa posto je dans godinu dana odkada smo zajedno...mislim da bih trebao da te izvedem na neku veceru,pristajse??

Dul: Pa tako lepog decka ne bih mogla da odbijem...(ljube se)

Poncho: Hajde vodim te kuci spremi se i ja dolazim u deset po tebe?? Obuci se kao kraljica jer te vodim na jedno lepo mesto??(ljubi je)

Dul: Vazi(ljubi ga)....



KAFFE



Any i May sede za stolom..

AnY: meni Djus

May: ja cu toplu cokoldau

Konobar:u redu..

May: i draga kakov to nov trac imas da mi ispricas...

Any: pre neki dan sam cula Almu kako kaze Dul da ju je Polito ispalio

MaY: eh...ma ja mislim da je on zaljubljen u tvoju sestru...

Any: Pa i to je moguce i on je u onom tripu „umetnost“ i te gluposti...ma i stvoreni su jedno za drugo...neznam sta ce sa njom ovakav slatkis poput Poncha, zgodan,mlad,lep, bogat, sportista...

May: hm...mislis da ja nevidim kako ti posmatras Poncha svaki put kada dodje kod DuL(nasmesi se) i da ti se ukaze prilika ti bih ga odmah maznula za sebe...

AnY:Hmm.(smesi se)..pa zar je zabranjeno gledati lepe muskarce...???

May: Pa ne...ali draga moja ti si verena!!!!!!!!Seti se..(Any prevrnu ocima)

Any: eh da....Braulio...kosa mi se na glavi digne kad se samo setim a cu se udati za njega...(napravi ocajnu facu) znas i sama da me je mama naterala da se verim sa njim....

May: Pa takva se prilika jednom pruza u zivotu...advokat.bogat iz ugledne porodice, zgodan ..takva prilika se pruza samo jednom u zivotu...a i bio ti je dobar 3 godine i sada kada je se pojavio novi...ti bi da ga ostavis e pa nemoze draga moja...a i sama znas da je taj „novi“ zauzet-zaljubljen i to ni manje ni vise u tvoju setru...

Any: Ma upravu si...Braulio je moj buduci muz i samo to treba da mi bude na pameti...Mada mislim da Poncho nije za Dul i pri tome cu ostati..

May:Dobro,kako ti kazes...ali ne razumem zasto on nije za nju..Dul je prelepa i svaki muskarac bi je pozeleo za sebe to moras da priznam...(ani prevrce ocima)

Any: Znas da me nervira sto svi misle da je svetica sa likom anjela....xaxa...Ova tema je je smorila::Hajdemo!!!!!!(plati racun i izadjose)





PORODNICNA KUCA ESPINOZA(velika kuca,sa bazenom, golf i teniskim ternom...jedna od najlepsih u celom Mexicu,pa nije ni cudo jer porodica Espinoza bila je veoma bogata)



Karla i Sebastija sede u dnevnoj sobi i pricaju o firmi....

Karla: Mislim da nam je ovaj mesec bio savrsen sto se tiuce posla u firmama...

Sebastian: Da...skoro nismo imali ovako uspesan mesec uspesan za svaku firmu....

(Dul ulazi u Kucu...)

Sebastian: Moja princeza je stiga..(ljubi je u obraz)

Dul: da tata...mada uskoro ponovo izlazim Poncho me je pozvao na veceru,da li imam tvoju dozvolu?

Sebastijan:Naravno da imas...ah Poncho je divan decko, tako sam srecan sto ti i Any imate sjajne momke....

Karla: (smeska se): Da konacno da i ti imas normalnog decka...hm...

Dul: mamaaa, znam da ti se Enrike nije svidjao..ali to je iza nas....sa Ponchom sam vec godinu dana i veoma sam srecna....

Karla:Dobro,duso....

Dul: Idem ja da trazim neku haljinu, zelim da budem elegantna...

Karla: Haljinu??? Ah taj decko je ucinio cudo konacno ces poceti da se ponasas kao dama....jedva cekam da te vidim u tom izdanju..

Dul:Ah...(Dulce napravi smorenu facu....jer zna da je njenoj majci bitno da samo lepo izgleda i da se lepo oblaci a ne kako se oseca u toj odeci...)

Dul je inace bila tatina mezimica....a Any majcina...a brat bio je svet za sebe bio je poznati gitarista u jednom veoma poznatom bendu....

Dul ode u svoju sobu....



UCKEROVA KUCA





Paola i Ucker pricaju...

Paola: Batice...jedva cekam subotu...

Ucker se nasmesi...:Uf svi tako puno ocekujete od mene a sta ako nista ne bude sta ako im se ne dopadnem kao igrac...a??? I dozivim razocarenje

Paola: Ma znas i sam da se to nece desiti znas i sam da si sjajan igrac...a i ostalom ako se to desi imas koga da te tesi..

Ucker hm...bar to imam...

Paola: Da,da...mislim da cu sve devojke iz kraja doci na utakmicu...

Ucker: I sta sa tim?? Znas i sama da moje srce pripada samo Florensiji..

Paola: hm...zao mi je sto je tako znas i sam da je nikad nisam volela...i znam d mozes da imas i bolju...ali srce ne bira jel tako bato...(zagrli ga)

Ucker: drago mi je sto me podrzavas iako je ne simpatises...mada znam da ce ti se dopasti ona je divna devojka....

Paola: Nadam se...(napravi grimasu „ajde da i to vidimo“)

Ucker: Znas....ja vidim nju kao moju suprugu i majku moje dece i nadam se da ce te biti u ok odnosima....jer majka,ona i ti ste mi 3najvaznije zene u zivotu...

Paola: hmm...nesvidja mi se i dalje ostajem pri tom misljenju a i ti si mlad jos za brak,decu...imas tek 2o godina...mada ajmo da promenimo temu...

Ucker: Ah nikad se neces promeniti....ludice....i kako na fax-u moja glumice??

Paola: Pa moram ti reci da je super...toliko ima divnih ljudi...znas uskoro moja ekipa ima debitansku predstavu ...ocekujem da budes u prvom redu...

Ucker: (smesi se) pa kako da odbijem najbolju sestru na svetu a ni lud ne bih propustijo tvoju prvu predstavu...

Paola:Divcan si....

Ucker...se nasmesi...

Ulazi Marija Florensijina sestra koja je luda za Uckerom ...

Paola: ooo...jos jedan davez(tiho)

Marija: Ucker hoces sa nama u bioskop...

Ucker: Jel ide Florencija??

Marija: Ne zauzeta je, sije haljine za pozoriste...

Ucker: Pa neznam bas....

Marija: Hajde...(napravi deciju nevinu hacu)

Ucker: Pa nije lepo odbiti damu...Hajdemo....



PORODIČNA KUĆA ESPINOZA



Poncho tacno u 10 nasao se ispred njene kuce...hmm bio je veoma uzbudjen...

Izlazi iz auta uzima buket crvenih ruza...i zvoni...

Sluzavka: Izvolite gostodine..

Poncho ulazi...

Poncho:Hvala..

Sebastian: Ooo dobro vece šampione..

Poncho: Dobro veče gospodine Espinoza...

Sebastian: Bio si sjajan na jucerasnjoj utakmici...a gol je bio fantastican...Ti si ponos Mexickog fudbala....

Poncho: Hvala vam gospodine...bas mi je drago da tako mislite...nego hteo bih da vas zamolim da vasu cerku izvedem na veceru?

Sebastian: Ma kako jednog šampiona da odbihem...nasmesi se...

Ponco: Hvala vam...a da ovo cvece je za vasu suprugu gde je ona?

Sebastian: Otisla je sa prijateljicom u bioskop...ali cvece cu ja uzeti pa joj preneti da je od tebe...sjajan si...xeexee

Poncho: Hvala gospodine...

Sebastian: Nego sada cu ja reci Suzan(sluzavka) da javi Dul da si stigao...Suzan!!!

Suzan: Izvolite gospodine!!!

Sebastijan: Javi Dul da joj je momak stigao

Suzan: U redu, gopodine...

Poncho: Znate...Vasa cerka me odusevljava...

Sebastian: Znam...jako je pametna i lepa...umetnica,nije kao sve ove devojke

Poncho.: Da i time me jos vise odusevljava...verujte sve moje bivse devojke bile su iste opterecene svojim izgledom....ali Dul je drugacijija...znate siguran sam da sam nasao pravu evojku...znam da smo mladi i da je njoj jos rano da se uda ali zeleo bih veceras da je verim..pa zeleo sam i vasu dozvolu....

Sebastian(nasmeja se): Znas i sam da je Dul mlada da ima tek 19 godina....... ali nemogu da odbijem takvog sanpiona i tako dobrog decka....pa sta da kazem sem imas moj bagoslov

Poncho: Jao gospodine hvala vam...obecavam da ce Dul biti srecna do kraja zivota...(sav uzbudjen i srecan grli Sebastiana)

Dul se Pojavljuje na Pocetku stepenica....u crnoj uskoj haljini koja se pripila uz njeno telo,kosa crvena isvenirana i spustena, na nogama divne dijamnske cipele ...jednom recju izgledala je kao boginja.....

Dul: Sta se vas dvojica radujete??

Poncho i Sebastian se okrecu bacaju pogled ka gore na početak stepenica, Poncho kao hipnotisan njenom lepotom gledaje kaoko silazi niz stepenice...a Sebastian se tada osetio jos ponostijim ocem.

KRAJ 1 EPIZODE
ako vam se svidi prepisacu jos
Назад на врх Go down
 
prava ljubav...
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Trauma Real Entre Dulce Y Poncho :: **Trendy off** :: web nowele-
Скочи на: