Trauma Real Entre Dulce Y Poncho
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trauma Real Entre Dulce Y Poncho

trendy-Trauma real
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  ТражиТражи  Региструј сеРегиструј се  Приступи  

 

 .........CoMo DuElE eStE aMoR.........

Go down 
АуторПорука
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptyThu Nov 06, 2008 8:35 pm

............cOmO dUeLe EsTe AmOr.......
(KAKO BOLI OWA LJUBAW


Predstawljanje glawnih likowa:



Silvija-(16)
.........CoMo DuElE eStE aMoR......... L_4afd01c7b35f041ccdf7a616ec43125f

Diwlja i nemirna dewojka koja bez straha ostwaruje swoje ciljewe i zhelje.
Dewojka kojoj se mnogi diwe na samouwerenosti i strpljenju da saslusha i pomogne drugima.Ne iskazuje lako swoja osecanja ali woli iskreno i samo jednom.....twrdi da dechko njenih snowa ne postoji i da se nikada nece zaljubiti,jer ne zheli da bude powredjena.
Medjutim,kako krece u shkolu,posle dugog zimskog raspusta,radja se i prwa ljubaw koja joj mozhe naneti mnogo patnje i bola ali i najlepshe trenutke zhiwota.
Dechko zbog kojeg ce biti spremna na promene i nowa ljubawna iskushenja....

Ognjen-(18 )
.........CoMo DuElE eStE aMoR......... 4636

Najpopularniji dechko u shkoli-zhelja i san mnogih dewojaka.
Iako je omiljen u drushtwu,ognjen ima swoj swet izgradjen samo od muzike.
Zanima ga shkola i dobre ocene na chemu mu swi zameraju.Ne interesuju ga dewojke koje ga stalno opsedaju,on je u potrazi za onom prawom.
Njegow san je da postane poznat muzichar po swom glasu a ne po izgledu.Nije uobrazhen niti cinichan kakwim ga swi smatraju samo zbog swoje popularnosti i bogatstwa koje su mu roditelji ostawili u testamentu,poshto su poginuli u awionskoj nesreci.propustio je 2 godine shkolowanja zbog owe tragedije i iz Pariza se wraca u Srbiju posle toliko godina i patnje za swojim najdrazhima.....Reshen da nastawi shkolowanje ni ne sluti da je nowa ljubaw na pomolu.....
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptyThu Nov 06, 2008 10:07 pm

UKRATKO O OSTALIM ULOGAMA-

Dijana-silwijina majka koja je sama izdrzhawa od swoje 19 godine kada je zatrudnela sa Markom,zajedno su bili 2 godine kada ih je on napustio bez objashnjenja.
Silwija joj se diwi zbog swega shto je prezhiwela i shto je nijednog trenutka nije napustila.Uwek je bila uz nju,i woli je wishe od swog zhiwota.Silwija ne pokazuje ljubaw prema swojoj majci zbog chega se i chesto swadjaju.. . . . .

Andrea-silwijina najbolja drugarica koja je poznaje bolje nego iko.Uprawo je Andrea osoba kojoj silwija gowori bash swe.....Andrea je skejterka kao i silwija.uzhiwaju zajedno wozeci skejt.ples je njihowa druga strast.neostwarena zhelja im je sopstweni bend.

Alex-najbolji ognjenow drug kojem gowori bash swe.ON je jedina osoba koja ga razume i koja se druzhi sa njime samo zbog njega samog....a ne lichnosti koja je stworena u mashti njegowih "prijatelja" .

Lana-Najlepsha dewojka u shkoli,uobrazhena i twrdoglawa.Momci zhude za njom ali ubrzo swi shwataju KO JE ona zaprawo.....

Nenad,Sale,Goran,Dragan-Silwijini najbolji drugowi koji je razumeju bolje od swih.ona se pronashla u swetu momaka.njeni drugowi joj znache swe u zhiwotu.otkacheni su i duhowiti.petkom i subotom redowno woze skejt.

Min@-Dewojka koja neprestano spopada ognjena i dolazi iz pariza u srbiju samo zbog njega.udruzhuje se sa Lanom i smishljaju kako da rastawe NOWE LJUBAWI.....


Swi se zaljubljuju i pronalaze iste strasti......
A zaprawo niko od njih nije swestan KAKO BOLI OWA LJUBAW.......
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptyFri Nov 07, 2008 1:38 am

Dragi dnewniche.......
zaista se diwim mojoj mami.....ne razumem kako je proshla kroz swe owo potpuno sama,bez ikoga da je podrzhi.....uwek se pitam ZASHTO je njeni roditelji nisu podrzhali kada je ostala u drugom stanju.Znam da ona tako neshto meni nikada ne bi uchinila i zbog toga je neizmerno poshtujem....Ponekada je widinm kako plache zbog swega....i zhao mi je,zaista mi je zhao.....a ja joj nimalo ne pomazhem.Takwa sam.Ona zna da je mnogo wolim ali mi je teshko da joj priznam pa nekada,dok niko ne gleda i sama zaplachem.....tiho i satima.....uwek se pitam kako je izgledao moj otac?zashto nas je ostawio?ko je on sada?imam mnogo pitanja koja bih rado postawila mami.....ali ne mogu....srce mi se slama kada je widim onakwu,swa je utuchena....ne bih izdrzhala,pustila bih gorke suze i obe bi smo plakale. A sebi sam,josh odmalena obecala da me NIKADA nece wideti kako plachem i da se NIKADA necu zaljubiti....ne zhelim da patim kao mama.A ako jednog dana pronadjem tatu....plati ce mi,za swe shto nam je uradio,za toliko patnje i bola....ali ja NE ZHELIM da ga widim.....rasplakacu se.....a on nije zasluzhio da neko lije suze zbog njega......zato opet obecawam........ NECU SE ZALJUBITI,IDEALAN DECHKO NE POSTOJI
.............Silwija..............
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptyFri Nov 07, 2008 1:39 am

alex-Zaista mi je zhao shto idesh......zwcu te shto chesce mogu,ok?
Ognjen-Nedostajacesh mi.....sada necu imati prawog ortaka uz sebe.....i sa kim cu da swiram,pewam?
alex-nadji dewojku pa pewajte zajedno xexexex.....
ognjen-swe su obichne balawice.....nema wishe ni jedne pametne,humane a usput i duhowite dewojke....swima je wazhan samo nowac....
alex-ognjene,uwek sam werowao da negde daleko postoji prawa osoba za tebe.....samo je treba pronaci,ko zna mozhda je ona bash iz Srbije?
ognjen-i ja sam werowao u to,ali....wishe ne.
alex-znacesh kada osetish ognjene.....weruj mi ja nikada necu moci da prebolim andreinu smrt.nedostaje mi....
ognjen-znam da si je woleo.....ali poginula je bash kada se wracala iz izraela....i sada je swe gotowo....prihwati to.
alex-kako bih woleo da je sa nama.....ali ajde da te ne dawim zakasnicesh na awion....
ognjen-uf da.....poslednji poziw za Srbiju....
alex-widimo se.Docicu chim zawrshim projekat.
ognjen-widimo se i pozhuri!!! wozdra.....
alex-ćao
----------------------------------------------------------------

(U awionu......)
Ognjen-(misli)-uf kako ce mi biti tamo......
da li ce drushtwo biti isto kao i owde?hocu li im se dopasti?shta ako loshe prihwataju nowe?kako ce reagowati kada chuju da nemam roditelje?
....dosta ognjene,dosta......nije te bilo briga dosada shta misle o tebi pa nemora ni sada..........

a nije ni slutio koliko ce mu kasnije biti wazhno shta oni misle o njemu.....ili bolje reci ONA?
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptySat Nov 08, 2008 1:39 pm

x-dechko?.....probudite se,stigli smo...

Ognjen-uffff.....wec?

x-da na ulazu ce Was sachekati direktor Washe nowe shkole.

Ognjen-ma shta kazhesh......koji smor.

x-zhelite li neshto pre nego shto napustite awion?

ognjen-Ne,hwala.

(ustaje i krece ka izlazu iz awiona)

ognjen u sebi (ako i direktor shkole zheli samo moj nowac ja se wracam u pariz iako tamo imam samo bolne uspomene)
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptySat Nov 08, 2008 1:39 pm

direktor:Dobar dan ti si Ognjen zar ne?Ja sam Urosh Dubrowski twoj nowi direktor....
Ognjen-Strawa.....Hocete li mi pokazati moju sobu?
Direktor-pa.....zaprawo imali smo manjih problema.soba koja je bila Wama namenjena je spaljena......
Ognjen-heheheheh.......(uozbiljuje se)-owaj.....pa to je uzhasno,kako se to dogodilo?
Direktor-xm....imamo malo neozbiljne uchenike ali swe to ce se wremenom poprawiti....molim was ne zamerajte nam......
Ognjen-Ma swe je OK samo.....
Direktor-Da?
Ognjen:A gde cu ja da spawam?
Direktor-nadam se da ti nece smetati da za pochetak spawash sa jednom dewojkom u istoj sobi jer je njena cimerka otkazala....ali samo priwremeno,dok se washa soba ne sredi....

(tishina)-(ognjen je mrzeo dewojke swe su bile neozbiljne bez snowa i ciljewa i swih je zanimao samo njegow novac)

Ognjen-U redu.....ali molio bih was da owo ne traje....
Direktor-nece,samo nekoliko nedelja....
Ognjen-MOLIM?????
__________________________________________

Silwija-Da mama.......da........u redu mama.......MAMA DOSTA SHWATILA SAM!!!!!!!!!
(kuc,kuc-kuc,kuc)
chekaj samo da otworim wrata,neko kuca.
dijana-necu te zadrzhawati......princezo moja.....znash da te mnogo wolim?
Silwija:Da mama znam,aj sad cao i pokushaj da me NE ZOWESH toliko!!!!!!!!!
(kuc,kuc-kuc,kuc)
EWOOOOOOO IDEM!!!!!!!
_____________________________________________
poshla je ka wratima,otworila ih i nerwozno upitala:
shta hocesh bre?jel znash koliko je sati???????
Ognjen-Izwini direktor me je poslao owamo.....
Silwija......ja......ja......izwini,malo sam napeta danas.....udji.
Ognjen-Bolje sedi pre nego shto ti saopshtim strashnu west.
Silwija:o chemu se radi?neshto loshe se desilo?
Ognjen-Ma jok.....tek ce se desiti.....direktor me je poslao owde,u owu sobu jer je twoja cimerka otkazala u poslednjem trenutku a ja sam ostao bez sobe.....
Silwija:OK,nema problema.....momci su moja jacha strana (rekla je swa wesela)
Ognjen-ali dewojke nisu moja. (grubo odgowara)
istushiracu se i leći....laku noć....
Silwija:Laku noć.....
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptySat Nov 08, 2008 1:39 pm

Bilo je 4 ujutru.....Silwija nije mogla da spawa....neprestano je razmishljala o ognjenowom negatiwnom ponashanju.....uzela je dnewnik i olowku u ruke.Lagano je pochela da pishe po mekim stranicama swog dnewnika....

Ne znam shta je to sa Ognjenom.zashto je tako negatiwan?
uopshte ne zheli da pricha samnom.....da nisam rekla neshto pogreshno?ma neeee...... nije bilo nishta uwredljiwo.....kriwo mi je shto se tako poneo prema meni....Chim sam ga ugledala widela sam neshto u njegowim ochima.....neki bol.....tugu.....
ispitaću shta se to deshawa sa njim i OBEĆAWAM......weć danas ce mu nestati swa tuga sa lica,ja cu se pobrinuti za to....
sigurno post
Ognjen- Suilvija?
-brzo je zalupila dnewnik i sa osmehom rekla:
Silwija- Ognjene.....budan si u owo doba?
Ognjen-chesto ne mogu da spawam.....
Silwija-bash kao i ja
-smeju se.....

Silwija-Hajde samnom
Ognjen-gde?
Silwija:widećesh.......
_________________________________________

Ognjen-gde smo mi?
Silwija-widish onu kolibicu?
Ognjen-Da.....i shta sa njom?
Silwija:owde sam kao mala dolazila sa andreom,mojom najboljom drugaricom.A skoro su nam se pridruzhili Nenad,Sale,Goran i Dragan....oni su mi najbolji drugowi iz shkole....zaista su fantastichni....
Ognjen-ufff.....bash ste brzo postali nerazdwojni.....
Silwija-bash tako....Hajde dodji da widish imam jedno iznanadjenje za tebe Smile
Onjen-Iznanadjenje?bash bih woleo da ga widim....
Silwija:OK,sachekaj me owde....donecu ti ga.
Ognjen:jedwa chakam.....
Silwija dolazi noseci dwa skejta.
Silwija:Ewo gaaaaa.......jel znash da wozish?
Ognjen:jesi li normalana ......ne neznam niti cu znati....
Silwija:Daj ognjene lako je. . . ewo widi mene.
Spustila je skejt i pochela da ga wozi.Ognjen joj se diwio ali nije zheleo da prizna.bilo mu je kriwo shto on nezna.....
Ognjen-Umem i ja....izgleda lako....
Silwija-ewo ti porobaj....
Ognjen je stao na skejt i pocheo da maltara nogama.....bio je tako smeshan da silwija nije izdrzhala i pochela je da se smeje...
Silwija-HEHEHHE.....Dozwoli mi da ti pokazhem....
stala je na skejt zajedno sa njim a on je naprawio nagli pokret tako da su pali jedan preko drugog.....usledio je strasan poljubac.Legla je pored njega a on je samo blago izgoworio
Ognjen:Ti si drugchija od ostalih......Ti si bolja.....
Silwija je uplasheno ustala i rkla:
ne,ne,ne.....owo nije smelo da se desi....ja moram da idem.....
otrchala je iz ognjenu nepoznatog razloga
Ognjen:Zar se tako loshe ljubim????????
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
**Poncho te amo**
Admin
Admin
**Poncho te amo**


Female
Број порука : 282
Age : 29
Локација : sa ponchom y dulce....
Job/hobbies : swashta.....
Humor : xExExE
Registration date : 02.11.2008

.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... EmptySun Nov 23, 2008 10:19 pm

Ustao je i potrchao za njom.
Ognjen:Silwija chekaj.......STANI.
Silwija:Shta je?
Ognjen:shta je sa tobom?zashto si otrchala onako?
Silwija:onaj poljubac je bio greshka,ja tebe NE POZNAJEM.
Ognjen;kako to?pa ja sam ognjen,zar si toliko zaborawna?heheheh
Silwija:Ognjene! ja sam ozbiljna znam te samo nekoliko sati! znam ti samo ime.a uostalom ni neswidjash mi se.

nastala je tishina.
lagala ga je.......a lagala je i sebe.

Ognjen:Pa ni ti se neswidjash meni.....
zaprawo nikada nisam upoznao tako dobru dewojku i malo sam se opustio....
Silwija:MALO? PREWISHE!!!!!!!
nije bila besna zbog njegowih rechi wec zbog toga shto je bila sigurna da je on ne woli.
Ognjrn:Znash shta? shirish weooooma negatiwnu energiju ljudima oko sebe ne znam ni kako sam pomislio da bismo bili super prijatelji.....
Silwija: ja sam takwa.....izwini samo sam malo nerwozna.....znash......nikad me niko nije poljubio....
Ognjen.molim? ozbiljno?
Silwija:da....ali nemoj reci nikome,OK?
ognjen:u redu necu.....izwini.....zbog poljubca
silwija:ma nema frke....lepo iskustwo hehehehehe
ognjen:hocemo li nazad u shkolu?
silwija:Hjdemo!

u shkolu su otishli srecni i rasprichani.....
prepoznali su swoju drugu lichnost jedan u drugom.....
Назад на врх Go down
https://trendy-trauma.1talk.net
Sponsored content





.........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty
ПорукаНаслов: Re: .........CoMo DuElE eStE aMoR.........   .........CoMo DuElE eStE aMoR......... Empty

Назад на врх Go down
 
.........CoMo DuElE eStE aMoR.........
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Serija verano de amor
» Dulce u filmu insperado amor

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Trauma Real Entre Dulce Y Poncho :: **Trendy off** :: web nowele-
Скочи на: